Welkom bij Amadore
 

J'Amadore!

Verras je geliefde dit jaar met een heerlijk 3-gangen Tasting Menu!

J'Amadore!

Verras je geliefde dit jaar met een heerlijk 3-gangen Tasting Menu!

J’Amadore!

Verras je geliefde dit jaar met een heerlijk 3-gangen Tasting Menu!

Tasting Menu

Voorgerecht, keuze uit:

Een heerlijke tartaar van zalm met een tempura van bosui en scampi
of
Een overheerlijke rundercarpaccio met Parmezaan en pijnboompitten

Hoofdgerecht, keuze uit:

Een lamsfilet in filodeeg afgemaakt met basilicum en voorjaarsgroenten
of
Een naar keuze gebakken kogelbiefstuk afgemaakt naar invulling van onze chef
of
Een heerlijke kabeljauw met sla, spek en hollandaise met piccalilly

Nagerecht

Een liefdevol chocolade verrassingsdessert van de chef

32,50 p.p.

Te reserveren vanaf 9 februari t/m 18 februari 2018!

Reserveer nu!

Vlissingen

Hotel Restaurant Arion  T 0118 – 410 502  arion@amadore.nl
Grand Café Next  T 0118 – 774 724  next@amadore.nl
Grand Café Raymondo  T 0118 – 441 441  raymondo@amadore.nl
Grand Café Stefano’s  T 0118 – 418 019  stefanos@amadore.nl

Dishoek

Grand Café Blur  T 0118 – 855 114  blur@amadore.nl

Middelburg

Restaurant MarktCafé  T 0118 – 855 451  marktcafe@amadore.nl
Hotel Restaurant Arneville  T 0118 – 638 456  arneville@amadore.nl

Kamperland

Hotel Restaurant De Kamperduinen  T 0113 – 370 000  dekamperduinen@amadore.nl

Goes

Café Restaurant Het Postkantoor  T 0113 – 232 322  hetpostkantoor@amadore.nl
Grand Café Jersey  T 0113 – 232 323  jersey@amadore.nl

Onze restaurants op de kaart

Amadore.nl maakt gebruik van cookies. Wanneer u gebruik blijft maken van onze website gaat u hier automatisch mee akkoord en gaan wij ervan uit dat u zonder problemen al onze cookies accepteert. Lees meer over cookies en hoe wij ze gebruiken.